قتل پسر جوان با ۱۰ ضربه چاقو در بازار تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل مرد جوان در بازار تهران خبر داد.

سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: 23 بهمن ماه سال گذشته، وقوع  درگیری  مرگباری در حوالی بازار تهران به اداره 10 پلیس آگاهی گزارش داده شد که با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان پای در محل حادثه گذاشتند و با جسد پسر جوانی مواجه شدند که هدف 10 ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت، مقتول به همراه دوستان خود در حال عبور از یک کوچه بوده که قاتل با موتورسیکلتش از میان آنها عبور کرده و همین موضوع باعث مشاجره لفظی شده است.

وی افزود: بررسی‌های دقیق‌تر نشان می‌داد، در جریان این مشاجره لفظی ناگهان قاتل با ضربات چاقو به مرد جوان حمله کرده و پس از ارتکاب  جنایت  در کوتاه‌ترین زمان ممکن قبل از اینکه پلیس در صحنه جرم حاضر شود پا به فرار گذاشته است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: پس از انتقال جسد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی، کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی هویت متهم را شناسایی کردند و پی‌ بردند، او پس از این حادثه به صورت پنهانی از تهران خارج و در مکان نامشخصی مخفی شده است.

وی افزود: تحقیقات همچنان در رابطه با این پرونده ادامه داشت تا اینکه مشخص شد مرد جنایتکار پس از چند ماه فرار بازگشته و در خانه عمه‌اش سکونت دارد؛ با کشف این سرنخ مهم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور قضائی راهی خانه مورد نظر در جنوب تهران شدند و پس از تعقیب و مراقبت چند دقیقه‌ای متهم را دستگیر کردند.

 سردار گودرزی گفت: متهم در جریان تخقیقات گفت، حین رانندگی با موتور سیکلت خود بودم و به دلیل نداشتن حالت طبیعی ناشی از مصرف مشروبات الکلی ناگهان از میان یک جمع با سرعت عبور کردم.

در این میان مشاجره لفظی میان ما شکل گرفت که خیلی من را ترساند به همین خاطر با یک چاقو به سمت مرد جوان و دوستانش حمله کردم و مرتکب قتل شدم؛ پس از جنایت نیز تهران را ترک کردم اما پس از مدتی بازگشتم که دستگیر شدم.

من اصلا مقتول را نمی‌شناختم اما بعدها متوجه شدم او در یک کارگاه مشغول گلدوزی بوده است؛ به دلیل اینکه مشروبات الکلی مصرف کرده بودم جزئیات حادثه را به یاد ندارم، پشیمان هستم و قصد ارتکاب قتل را نداشتم.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما