شلیک مرگبار به همسر در ساوه

فرمانده انتظامی ساوه گفت: پلیس این شهرستان در کمتر از ۲۴ ساعت، موفق به دستگیری قاتلی شد که همسر خود را به قتل رسانده بود.

به گزارش خطر فوری ، از پلیس استان مرکزی، سرهنگ مجتبی جمالی روز شنبه اظهار کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع تیراندازی در یکی از خیابان‌های ساوه توسط راننده یک دستگاه خودرو سواری و مصدوم شدن خانمی ۳۴ ساله، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: پس از انتقال مصدوم این حادثه به بیمارستان و با وجود تلاش کادر درمان، وی به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به اقدامات تخصصی توسط ماموران پلیس آگاهی، افزود: با توجه به پی بردن پلیس به وجود اختلاف خانوادگی بین متوفی و همسرش، فرضیه قتل توسط همسر وی قوت گرفت.

وی یادآور شد: با پیگیری‌های صورت گرفته، مخفیگاه متهم شناسایی و در عملیاتی دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شد.

سرهنگ جمالی گفت: متهم در مواجهه با شواهد و مدارک پلیسی در نهایت چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به قتل همسرش با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد.

وی در پایان با اشاره به اینکه پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد، تأکید کرد: پلیس با کسانیکه باعث ایجاد ناامنی و تعرض به جان و مال مردم شوند، با قاطعیت برخورد می‌کند.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما