شلیک مرگبار داماد زابلی به عروس ۱۶ ساله در خیابان

مردی که به دلیل اختلافات خانوادگی همسرش را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

سردار دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در بیان جزئیات این خبر بیان  داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع  تیرخوردگی زنی حدودا 16 ساله با سلاح کلت کمری از ناحیه پهلو در یکی از خیابان های زابل، مراتب به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان زابل قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از انتقال مصدوم این حادثه به بیمارستان و با وجود تلاش کادر درمان، وی به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست می دهد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اقدامات تخصصی توسط کارآگاهان پلیس آگاهی افزود: با توجه به پی بردن کارآگاهان به وجود اختلاف خانوادگی بین مقتول و همسرش، فرضیه  قتل  توسط همسر وی قوت گرفت.

سردار جلیلیان تصریح کرد: با پیگیری های صورت گرفته مخفیگاه قاتل شناسایی و در عملیاتی ضربتی  دستگیر  و در بازرسی از مخفیگاه وی یک قبضه سلاح کلت کمری به کار رفته شده در قتل  به همراه دو تیغه خشاب حاوی ۲۲ عدد فشنگ جنگی کشف گردید.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: پس از انتقال قاتل به پلیس آگاهی، درمواجهه با شواهد و مدارک پلیسی در نهایت چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به قتل همسرش با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به اینکه پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد تأکید کرد: پلیس با کسانی که باعث ایجاد ناامنی و تعرض به جان و مال مردم می شوند با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما