آتش زدن جسد قربانیان بعد از قتل/ اعتراف مرد آشنا به ۳ جنایت

مرد آشنا بعد از قتل سه عضو خانواده ای در بوکان، برای صحنه سازی جسد قربانیان را به آتش کشید.

 روستای آختطار بوکان استان آذربایجان غربی سه‌شنبه‌ شب شاهد یک تراژدی تمام‌عیار بود. محمدصالح 70 ساله، خدیجه ۶۵ ساله و دخترشان آرزو 25 ساله در خانه‌باغ خود جان باختند. پس از حضور ماموران در محل آتش سوزی مشخص شد ، قربانیان بعد از آتش سوزی هیچ تلاشی برای نجات جان خود انجام نداده اند. همچنین به نظر می رسید آن خانه به صورت عمدی به آتش کشیده شده بود. 

در ادامه این فرضیه مطرح شد که قربانیان ابتدا توسط قاتلی آشنا به قتل رسیده اند و قاتل برای صحنه سازی خانه را به آتش کشیده است. 

ر جریان تحقیقات مشخص شد ، محمد صالح با یکی از بستگان نزدیکش اختلاف مالی داشت و آنها چند باری درگیری لفظی داشتند. با کشف این سرنخ ، مرد جوان دستگیر شد و در تحقیقات منکر اطلاع از ماجرا شد. بازجویی ها از او ادامه یافت تا اینکه بعد از سه روز سکوت خود را شکست و به قتل سه عضو خانواده اعتراف کرد و گفت: با محمد صالح بر سر زمین های کشاورزی اختلاف مالی داشتم. او تمام کارها را به دخترش سپرده بود. همین اختلافات باعث کینه از آنها شد و شب حادثه با ورود به خانه شان ، آنها را خفه کرده و بعد برای اینکه ردی از خود باقی نگذارم ، خانه را آتش زدم.»

تحقیقات از این متهم در پلیس آگاهی بوکان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما