قتل دختر افغانستانی مقیم تهران در خانه مجردی اش

دختر نگران وقتی به سراغ دوستش در خانه مجردی اش رفت باجسد غرق در خون وی روبرو شد.

نخستین دقایق بامداد سه شنبه 5 تیرماه امسال دختر جوانی که  نگران  دوستش بود به خانه مجردی وی در شرق تهران رفت و هرچه زنگ خانه را به صدا در آورد جوابی نشنید.

همین کافی بود تا دختر نگران با پلیس و آتش نشانی تماس بگیرد و خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری 114 غیاثی با حضور در محل و هماهنگی با مقام قضایی به کمک آتش نشانان اقدام به ورود خانه مجردی دختر 37 ساله کردند.

ماموران با ورود به خانه دختر تنها با  جسد  وی که غرق خون روی زمین افتاده بود روبرو شدند و در ادامه بازپرس شفیعی از شعبه 5 دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای بررسی های ویژه پای در  قتلگاه  دختر جوان گذاشتند.

بررسی های تیم جنایی نشان از آن داشت که دختر جوان که به صورت  مجردی  زندگی می کرد اهل کشور افغانستان بوده و هدف 18 ضربه چاقو قرار گرفته است.

دوست این دختر تنها در تحقیقات ابتدایی به کارآگاهان گفت: 2 روز است که هرچه با دوستم تماس گرفتم پاسخی نشنیدم تا اینکه نگران شدم و به جلوی در خانه اش آمدم و همراه ماموران کلانتری وقتی وارد خانه شدیم با جسد او روبرو شدم.

بازپرس ویژه قتل محمدجواد شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنیی،تیم تشخیص هویت و کارشناسان پزشکی قانونی با حضور در محل بررسی های فنی را آغاز کردند و مشخص شد 48 ساعت از  مرگ  این دختر جوان می گذرد .

بنا بر این گزارش،با دستور بازپرس محمدجوادشفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران جسد دختر جوان برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت با  در اختیار کارآگاهان اداره 10 قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما