قاتل فراری به دام افتاد

مردی که در خمینی شهر مرتکب قتل شده بود در کمتر از 24 ساعت به دام افتاد.

 به گزارش خطر فوری، سردار حمید علینقیان‌پور فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام درگیری منجر به قتل در یکی از محلات شهرستان خمینی‌شهر و متواری شدن قاتل، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان  پلیس آگاهی  قرار گرفت.

وی گفت: در تحقیقات میدانی صورت گرفته توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد،  قاتل  در یکی از محلات شهرستان خمینی‌شهر با سلاح سرد با شخصی درگیر شده که با توجه به شدت جراحات وارده این شهروند ۳۷ ساله در مرکز درمانی فوت می‌کند و قاتل بلافاصله پس از ارتکاب قتل به مکانی نامعلومی متواری می‌شود.

علینقیان‌پور افزود: با انجام اقدامات تخصصی و ویژه پلیسی توسط کارآگاهان پلیس هویت و مخفیگاه قاتل فراری در یکی از محلات شهرستان شناسایی و تیمی از ماموران زبده به محل مورد نظر اعزام شدند.

 فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: در نهایت قاتل فراری در کمتر از ۲۴ ساعت از وقوع جنایت در مخفیگاهش در یک عملیات ضربتی و هماهنگ پلیسی دستگیر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه قاتل انگیزه خود از وقوع این جنایت را اختلافات قبلی با مقتول عنوان کرد، گفت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و با قرار قانونی مناسب روانه زندان شد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما