کشف جسد سوخته در زمین خاکی

جسد مرد جوان، یک روز بعد از ناپدید شدنش، درحالی که سوخته بود در زمین خاکی نزدیک خانه‌اش کشف شد.

ساعت 13:30 روز یکشنبه 9 اردیبهشت رهگذری در تماس با پلیس از کشف جسدی در زمین خاکی حوالی خیابان خلیج فارس خبر داد. بدین ترتیب موضوع به بازپرس سالار صنعتگر اعلام شد و تیم جنایی راهی محل شدند.

 تیم جنایی پلیس با حضور در زمین‌های خاکی، با جسد سوخته متعلق به مردی مواجه شدند که متخصصان پزشکی قانونی در معاینات اولیه اعلام کردند از زمان مرگ حدود 24 ساعت می‌گذرد. ظرف بنزین و فندک نیز در نزدیکی جسد افتاده بود.

در چند متری زمین خاکی، خودروی پراید سفیدرنگی به چشم می‌خورد که با استعلام پلیس مشخص شد متعلق به مرد جوانی به نام حمید است. درحالی که تیم تحقیق مشغول تحقیقات در صحنه جنایت بودند، زن جوانی سراسیمه به همراه چند نفر دیگر به سمت جسد رفته و او را شناسایی کردند.

زن جوان که با دیدن جسد شوکه شده بود، در تحقیقات گفت: جسد متعلق به شوهرم حمید است.

او روز شنبه، یک روز قبل از اینکه جسدش کشف شود مثل همیشه ساعت 7 صبح از خانه خارج شد. اما تلفن همراهش را فراموش کرد با خودش ببرد. بعد از آن دیگر از همسرم خبری نشد به محل کارش رفتم، ولی حمید آنجا هم نبود. روز گذشته ناپدید شدنش را گزارش کردیم و امروز صبح با خودمان گفتیم به جست‌وجوهایمان ادامه دهیم شاید ردی از حمید بدست آوریم.

نزدیکی‌های خانه با خودروی او مواجه شدیم و جمعیت زیادی دیدیم که در خرابه جمع شده بودند. جمعیت را که کنار زدیم با جسد سوخته همسرم مواجه شدیم.

به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پایتخت، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت مرگ مشخص شود و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما