جزئیات قتل وکیل شاهرودی جلوی چشم همسر و پسر ۵ ساله اش

قاتل فراری وکیل شاهرودی بعد یک سال از وقوع جرم در عملیات موفق پلیس آگاهی شهرستان شاهرود با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

به گزارش خطرفوری، سردار جلیل موقوفه‌ای، فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار کرد: در پی  قتل  یکی از وکلای شاهرودی که سال قبل در این شهرستان مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، پس از یک سال تحقیقات و اشرافیت اطلاعاتی مأموران پلیس آگاهی با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) قاتل فراری در پایتخت طی عملیات غافلگیرانه‌ای  دستگیر  شد.

وی با اشاره به بررسی‌های هوشمندانه و فنی مأموران پلیس آگاهی، افزود: قاتل فراری که جوانی ۲۰ ساله است ضمن اغفال توسط اعضای باند هفت نفره که این نقشه شوم را طراحی کرده بودند، با یک قبضه اسلحه وینچستر و هدایت آنان، اقدام به قتل وکیل شاهرودی کرد.
عکس قربانی 

محمودرضا+آقایی

 فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه متهم سابقه‌دار به قتل اعتراف و بازجویی از وی برای تکمیل تحقیقات ادامه دارد، اضافه کرد: اعضای این باند انگیزه خود از انجام این عمل مجرمانه را  اختلافات شخصی  با مقتول عنوان کردند.

موقوفه‌ای خاطرنشان کرد: پلیس حافظ جان، مال و نظم و آرامش مردم است و همه توان خود را در این راستا به‌کار می‌گیرد تا خدشه‌ای به امنیت روانی مردم وارد نشود و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک موضوع را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دوشنبه، 17 مردادماه پارسال بود که محمودرضا جعفرآقایی، وکیل دادگستری پس از پیاده شدن از خودروی شخصی در شاهرود، مقابل چشمان همسر و پسر 5 ساله‌اش از سوی فردی ناشناس هدف چندین گلوله قرار گرفت و ساعتی بعد در بیمارستان جانش را از دست داد.

 با تلاشهای صورت گرفته، عامل اصلی قتل مرحوم جعفرآقایی با تلاش کارآگاهان اداره آگاهی شهرستان شاهرود دستگیر شد و روند تحقیقات ادامه یافت؛ اما نباید اجازه تکرار چنین حوادثی را داد.

 

ارسال به دیگران :

نظر شما