قتل هولناک خانم معمار سرشناس با ۳۰ ضربه چاقو

مرد سنگاپوری که با اغفال یک زن معمار او را به قتل رسانده و اموالش را به سرقت برده بود توسط پلیس اسپانیا دستگیر شد.

10 آوریل امسال، پلیس اسپانیا در جریان پیدا شدن جسدی در پارکینگ مخصوص کامیون‌ها در منطقه ژابیا در جنوب شرقی این کشور قرار گرفت.

ماموران با حضور در محل، تحقیقات خود را آغاز کردند و معلوم شد که جسد متعلق به زنی است که بر اثر 30 ضربه چاقو به  قتل  رسیده است.

در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که مقتول آدری فانگ 43 ساله است. او یک معمار معروف سنگاپوری بود که برای گذراندن تعطیلات به اسپانیا سفر کرده و در یک هتل در 150کیلومتری محل جنایت اقامت داشت.

در بررسی دوربین‌های مدار بسته هتل مشخص شد که آدری ساعت 8:45 به وقت محلی، از هتل خارج و سوار یک خودرو شده است. پلیس اسپانیا دست به تحقیقات گسترده‌ای برای یافتن قاتل زد و مشخص شد که مقتول با فردی به نام میچل اونگ که او نیز تبعه سنگاپور بود قرار ملاقات داشته است.

با استفاده از این اطلاعات پلیس بلافاصله برای پیدا کردن مخفیگاه میچل دست به‌کار شد و او را در هتلی دیگر در 80 کیلومتری هتل محل اقامت قربانی دستگیر کرد. میچل در بازجویی‌های پلیسی اینطور اعتراف کرد: به پوشیدن لباس‌های گران قیمت و زندگی لاکچری بسیار علاقه دارم.

به همین دلیل با کرایه ماشین‌های گران‌قیمت و اقامت در هتل‌های لوکس با زنان پولدار ارتباط برقرار می‌کردم و در فرصت مناسب لوازم گران‌قیمت آنها را به سرقت می‌بردم.

وی درباره جنایت نیز گفت: پس از آشنایی با مقتول نیز فقط نقشه سرقت داشتم اما او متوجه نیت من شد و من مجبور شدم که او را از سر راه بردارم. به‌گفته پلیس، قاتل در مورسیا در جنوب شرقی اسپانیا بازداشت است و به‌زودی محاکمه خواهد شد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما