قتل زن میانسال به دست دختر ۱۱ ساله

دختر 11 ساله که در جریان درگیری مادرش با دو خانم فروشنده لباس در اقدامی هولناک زن 50 ساله را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، از سوی پلیس دستگیر شد.

سرهنگ عبدالرضا ضربت جانشین فرمانده انتظامی شیراز اظهار داشت: ساعت 11 شب بیست و نهم فروردین‌ از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 یک فقره درگیری منجر به قتل در یکی از محله‌های شیراز اعلام شد و بلافاصله تیمی از مأموران انتظامی پاسگاه «کفترک» به محل حادثه که یک خانه بود، رفتند.
در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد دختری 11 ساله به همراه مادر 40 ساله‌اش برای خرید لباس به این خانه که در واقع یک مزون خانگی بود، رفته‌اند اما پس از پرو کردن لباس مورد تمسخر فروشندگان که یک زن 26 ساله و مادر 50 ساله‌اش بودند، قرار گرفته و کار به درگیری لفظی و سپس فیزیکی کشیده شده است.
جانشین فرمانده انتظامی شیراز ادامه داد: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد دختر 11 ساله وقتی متوجه درگیری مادرش با آنها شد، پس از برداشتن سلاح سرد از آشپزخانه، زن 50 ساله را به قتل رسانده است.

در ادامه درگیری، مادر قاتل نیز با سلاح سرد دختر مقتول را مجروح کرده و سپس متواری شده‌اند.
وقتی مأموران انتظامی تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز کردند، دختر مقتول اظهار داشت که این مادر و دختر از مشتریان قدیمی آنها بوده‌اند که بدین ترتیب مأموران سرانجام با اقدامات فنی موفق شدند مخفیگاه قاتل و مادرش را شناسایی و در کمتر از 6 ساعت آنان را در یکی از محله‌های شیراز دستگیر کنند.
وی با بیان اینکه مجروح به بیمارستان منتقل شده و در حال حاضر وضعیت جسمانی وی رضایتبخش است، عنوان داشت: متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما