راز مرگ دختر جوان در سینه مرد پراید سوار

در پی کشف جسد دختری جوان، تحقیقات برای رازگشایی از مرگ او درحالی ادامه دارد که بررسی‌ها نشان می‌دهد، راننده یک خودروی پراید جسد وی را در خیابان رهاکرده است.

 24 بهمن سال گذشته گزارش کشف جسد دختری جوان در یکی از خیابان‌های جنوب تهران اعلام و تحقیقات به دستور بازپرس سالار صنعتگر آغاز شد.

در بررسی‌های اولیه با شناسایی هویت وی مأموران به سراغ خانواده‌اش رفتند و آنها مدعی شدند که دخترشان مجرد بوده و برای ملاقات با یکی از دوستانش خانه را ترک کرده است.

جسد این دختر که شقایق نام داشت به پزشکی قانونی منتقل شد تا علت اصلی مرگ مشخص شود. در ادامه تحقیقات و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل رها کردن جسد، مشخص شد راننده یک خودروی پراید، جسد دختر جوان را در آنجا رها کرده است.

از سویی در بررسی‌ها مشخص شد که دختر جوان نخست به یک مغازه ساندویچی رفته و پس از ساعتی با فروشنده آن درگیر شده و پس از خروج از مغازه سوار خودروی پراید شده است. مأموران به سراغ ساندویچی رفته و صاحب مغازه در تحقیقات گفت: شقایق به عنوان مشتری به مغازه من و برادرم آمد و ساندویچ سفارش داد اما بعد از اینکه ساندویچش را خورد همچنان داخل مغازه نشسته بود. ما به او اعتراض کردیم که این همه وقت داخل مغازه نماند و او هم مدعی شد که با دوستش قرار دارد.

در این میان یکی از مشتری‌های‌مان که یک خودروی پراید داشت به شقایق پیشنهاد داد که داخل خودروی او بنشیند و منتظر دوستش بماند.

او ادامه داد: شقایق مدتی هم داخل خودرو نشسته بود و حتی زمانی که ما مغازه را تعطیل کردیم او همچنان داخل خودرو بود درحالی که از راننده خبری نبود.

ما به سمت خودرو رفتیم اما متوجه شدیم تکان نمی‌خورد انگار مرده بود ترسیدیم و آنجا را ترک کردیم.

احتمالاً راننده پراید هم وقتی متوجه مرگ او شده جسد را در کنار خیابان رها کرده است.

با اظهارات مرد مغازه‌دار، صاحب خودرو شناسایی شد و در تحقیقات گفت: خودرو را در اختیار برادرم قرار داده بودم و از ماجرا بی‌اطلاع هستم.

به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پایتخت، تحقیقات برای دستگیری مرد پرایدسوار ادامه دارد تا راز مرگ دختر جوان برملا شود.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما