قتل ناپدری توسط پسر خشمگین

پسر جوانی که با ضربات چاقو در اقدامی هولناک پدرخوانده خود را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

زمستان امسال، کارکنان انتظامات بیمارستان‌ فیروزگر تهران در تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مرگ مشکوک یک مرد سالخورده را روی تخت بخش اورژانس، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس کشیک  قتل  راهی سردخانه بیمارستان موردنظر شدند و جسد مرد حدوداً 71 ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو به گردن و قفسه سینه به قتل رسیده بود، بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مقتول از خانه‌ای در خاوران با آمبولانس به این مرکزدرمانی منتقل شده اما تلاش‌های امدادگران اورژانس فایده‌ای نداشته و او نهایتاً تسلیم مرگ شده است.

کارآگاهان خیلی زود راهی خانه موردنظر شدند و با تحقیقات میدانی پی بردند، مقتول در جریان درگیری خانوادگی با پسرخوانده‌ خود هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده است که با کشف این سرنخ اقدامات پلیسی برای دستگیری متهم آغاز شد.

تیم جنایی در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه پسر جنایتکار را در محله بریانک شناسایی کردند و در پس از هماهنگی‌‌های لازم با مرجع قضایی موفق به دستگیری وی در یک عملیات غافلگیرانه شدند.

متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی خیلی زود هدف بازجویی قرار گرفت و ماجرای جنایت را اینطور توضیح داد: روز حادثه برای ملاقات مادرم به خانه آنها در خاورشهر رفتم، ناپدری‌ام (مقتول) که در خانه حضور داشت بی دلیل به خانواده ما فحاشی می‌کرد که من در یک لحظه عصبانی شدم و او را هدف ضربات چاقو قرار دادم؛ پس از ارتکاب جنایت سریعا صحنه جرم را ترک کردم.

با دستور بازپرس دادسرای شهرری، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما