مردهمسرکش در تله پلیس البرز

رئیس پلیس آگاهی استان از قتل یک خانم ۴۲ ساله به دست شوهرش به دلیل اختلافات خانوادگی خبر داد و گفت: قاتل در کمتر از ۷۲ ساعت پس از انجام قتل دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

به گزارش خطرفوری، سرهنگ "حکمت اله شجاعی" با اعلام این خبر گفت: روز یازدهم شهریور ماه سال جاری خبری مبنی بر به قتل رسیدن یک خانم میانسال در منزلش به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل اداره تشخیص هویت و مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: برابر بررسی‌های اولیه کارآگاهان مشخص شد که متوفی یک خانم ۴۲ ساله است که دارای اختلافات گسترده خانوادگی بوده و در ماه های اخیر درگیری های گسترده با همسرش داشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه همسر مقتول به عنوان مظنون اصلی پرونده تحت تعقیب قرار گرفته و مشخص شد پس از وقوع حادثه نامبرده متواری است، اضافه کرد: پس از احراز انجام قتل توسط همسر متوفی،  متهم با انجام اقدامات پلیسی به یکی از مراکز انتظامی شهرستان کرج هدایت و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم علت و انگیزه انجام قتل را اختلافات گسترده خانوادگی با همسرش عنوان کرده است.

سرهنگ شجاعی در پایان خاطرنشان کرد: به کارگیری سعه صدر در اختلافات خانوادگی و مراجعه به روانشناسان حوزه خانواده می‌تواند از وقوع حوادث و جنایات این چنین پیشگیری کند.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما