قتل فجیع هنرپیشه معروف پس از آزادی قاتل از زندان

مرد زندانی که پس از آزادی و با کمک یک تولید‌کننده پادکست به شهرتی عجیب در آمریکا دست یافته بود، به اتهام قتل دستگیر شد.

شلدون جانسون، 48ساله، 10‌ماه پیش، بعد از پشت سرگذاشتن محکومیت 25ساله‌اش از  زندان  آزاد شد. او به جرم درگیری به زندان افتاده بود و پس از آزادی با مردی به نام جو روگان، هنرپیشه و مشهورترین پادکست‌ساز آمریکا آشنا شد و ماجرای زندگی‌اش را تعریف کرد.

او در چند اپیزود ماجرای پرونده‌اش و اینکه چطور یک قاضی فقط به‌خاطر  تیراندازی  او را به تحمل 25سال حبس محکوم کرده بود، توضیح داد.

شلدون گفت که در جریان سرقت از چند مرد که به او بدهکار بودند، یکی از آنها را با شلیک گلوله مجروح کرد که جراحتش فقط 2بخیه خورد اما قاضی که با او لج کرده بود، وی را ابتدا به 50سال و سپس به 25سال زندان محکوم کرد.

شلدون خیلی زود معروف و از او به‌عـنوان یک «انسان شگفت انگیز»در بزرگ‌ترین پادکست جهان تقدیر شد. اما یک‌ماه بعد او با جنایتی هولناک، مردم، به‌ویژه طرفداران پادکست‌هایش را شوکه کرد.

این مرد در روز چهارشنبه هفته گذشته، به آپارتمان مردی به نام کالین اسمال 44ساله، در هارلم، نیویورک رفت، او را با شلیک گلوله به قتل رساند، جسدش را مثله کرد و تکه‌های جسد را در فریزر جای داد و از محل جنایت گریخت.

همسایه‌ها که صدای دعوا و شلیک گلوله را شنیده بودند پلیس را در جریان قرار دادند. آنها می‌گفتند که پیش از تیراندازی  صدای مردی را شنیدند که فریاد می‌زد: «لطفا شلیک نکن، من خانواده دارم.»

بدین‌ترتیب پلیس تحقیقات خود را برای شناسایی عامل جنایت آغاز کرد و خیلی زود او را در خانه‌اش درخیابان 162غربی نیویورک دستگیر کرد.

شلدون 7مارس در دادگاه نیویورک با اتهامات قتل و نگهداری اسلحه روبه‌رو شد و بدون قبول وثیقه به زندان بازگردانده شد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما