مرد شیطانی ۲ بار با حکم اعدام روبرو شد/ آزار دختر ۲۲ ساله پس از بیهوش شدن

حکم اعدام مرد ثروتمندی که متهم است با خوراندن آبمیوه مسموم به دختر جوانی او را مورد آزار و اذیت قرار داده برای دومین بار از سوی قضات دیوان‌عالی کشور شکسته شد تا متهم برای سومین بار محاکمه شود.

20 شهریور سال 1401 دختر ۲۲ ساله‌ای به نام سحر با مراجعه به پلیس آگاهی مدعی شد که مرد میانسالی پس از خوراندن آبمیوه مسموم او را مورد  تعرض  قرار داده است.

وی در تشریح ماجرا گفت: می‌خواستم به مطب یک پزشک در خیابان اندرزگو بروم. جلوی مطب مردی که خودروی BMW داشت جلوی پایم توقف کرد و به من پیشنهاد دوستی داد اما من قبول نکردم. حدود یک ساعت بعد که از مطب بیرون آمدم دوباره او را دیدم که همانجا ایستاده و با دیدن من گفت که منتظرم بوده تا برگردم.

 

بعد هم از من خواست سوار خودرواش شوم تا مرا به خانه برساند اما چون شارژ گوشی‌ام تمام شده بود به بهانه برداشتن شارژر مرا به خانه‌اش برد. من هم که فکر می‌کردم او قصد بدی ندارد به خانه‌اش رفتم و برایم آبمیوه‌ای آورد اما بعد از خوردن آبمیوه بی‌حال شدم و او به من تعرض کرد، حتی وقتی مقاومتم را دید سرم را به دیوار کوبید و بعد هم تهدیدم کرد به کسی حرفی نزنم.

در ادامه مأموران به ردیابی متهم پرداختند و مرد 50 ساله را 17 روز بعد از این شکایت بازداشت کردند.

متهم پس از دستگیری با رد اتهام تجاوز گفت: من و سحر در یک مجتمع تجاری با هم آشنا شدیم و پس از چند روز هم به خانه‌ام آمد. او 3 بار به آپارتمان من در زعفرانیه آمد و یک بار هم به خانه مادرم رفتیم و هربار هم با میل خودش با من ارتباط برقرار کرد.

با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

نخستین جلسه دادگاه

در ابتدای جلسه، شاکی برای متهم درخواست اعدام کرد و گفت: من هیچ رابطه دوستانه‌ای با این مرد نداشتم و او باید مجازات شود.

پس از آن متهم به جایگاه رفت و گفت: او بارها به خانه‌ام آمده بود، آخرین بار وقتی از خانه‌ام رفت تماس گرفت و ادعا کرد گوشواره 100 میلیون تومانی‌اش در خانه من گم شده و باید پول آن را بپردازم. من هم چون می‌دانستم دروغ می‌گوید قبول نکردم و او حالا با این شکایت خواسته از من انتقام بگیرد.

در پایان جلسه قضات این مرد را به اعدام محکوم کردند، اما با اعتراض متهم حکم اعدام وی از سوی قضات دیوان‌عالی کشور شکسته شد تا متهم در شعبه هم‌عرض محاکمه شود.

دومین جلسه دادگاه

در دومین جلسه باز هم شاکی بر  اعدام  متهم تأکید کرد و قضات مرد میانسال را به اعدام، 5 سال زندان به خاطر آدم‌ربایی و پرداخت دیه به خاطر ضرب و جرح محکوم کردند، اما این بار هم حکم اعدام وی که از سوی قضات شعبه 11 دادگاه کیفری تهران صادر شده بود از سوی دیوان‌عالی کشور شکسته شد تا وی برای سومین بار در شعبه هم‌عرض محاکمه شود.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما