قتل دختر بچه ۱۰ ساله در مسعودیه تهران

کشف جسد دختر بچه 10 ساله در مسعودیه تهران تیم جنایی پایتخت را با یک معمای پیچیده روبه رو کرده است.

 ساعت 8 شب روز 10 اسفند ماه خبر کشف  جسد  دختر بچه ای توسط اهالی خیابان 10 متری چهارم مسعودیه به پلیس گزارش شد و پس از آن ماموران کلانتری 157 به محل جنایت اعزام شدند.

ماموران در صحنه جرم با جسد دختر بچه ای روبرو شدند که غرق در خون روی زمین افتاده و به تایید عوامل اورژانس حاضر در محل به کام مرگ فرو رفته بود.

با گزارش این  قتل  هولناک به بازپرس کشیک قتل از دادسرای امور جنایی تهران وی به همراه تیمی زبده از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی و پزشکی قانون برای رازگشایی از این جنایت وارد عمل شدند.

در تحقیقات اولیه تیم پلیسی مشخص شد قربانی یک دختر بچه 10 ساله و اهل کشور افغانستان است که به دلیل اصابت شیئی سخت از ناحیه سر دچار خونریزی شده و فوت کرده است.

ماموران اداره 10 پلیس آگاهی در حال بررسی زوایای پنهان این پرونده برای شناسایی قاتل او بودندکه دریافتند جسد متعلق به دختر بچه ای است که خانواده او ساعت 5 بعداظهر گزارش مفقود شدنش را به پلیس داده بودند همین موضوع باعث شد تا تحقیقات در خصوص این قتل به صورت ویژه ادامه پیدا کند.

با مشخص شدن هویت قربانی کوچک این جنایت هولناک با دستور بازپرس ویژه قتل جسد برای برسی علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده و شناسایی قاتل یا قاتلان او در دستور کار اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

تحقیقات در خصوص این پرونده توسط بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما