بازداشت مرد جوان به خاطر قتل زن مورد علاقه اش/ در روز ولنتاین تهران رخ داد

کارگر جوان تالار عروسی عصر روز ولنتاین بعد از قرار ملاقات با زن مورد علاقه اش او را با ضربات مهلک میله ای آهنی به قتل رساند.

ساعت۵ بعدظهر روز ۲۵ بهمن ماه مدیر یک تالار عروسی در تهرانپارس با پلیس تماس گرفته و خبر  قتل  زن جوانی را به آنها اعلام میکند، که بلافاصله ماموران کلانتری 164 قائم به محل جنایت اعزام میشوند.

تیم تجسسی پلیس در صحنه جرم در یک اتقاق کوچک در تالار عروسی با جسد زن جوانی روبرو می شوند که    غرق در خون  روی زمین افتاده بود، بلافاصله گزارش این قتل به بازپرس موسی رضازاده از شعبه 11 دادسرای امورجنایی اعلام شد تا وی به همراه تیم تشخیص هویت و پزشکی قانونی در محل جرم حاضر شوند.

تحقیقات اولیه از مدیر تالار نشان از این داشت که قربانی یک زن 37 ساله ای است که از یک سال قبل با یکی از کارگران اتباع تالار عروسی آشنا شده و ارتباطی عاطفی را با هم برقرار کرده بودند.

در گام بعدی تیم بررسی صحنه وارد عمل شده و مشخص شد، قتل این زن جوان بر اثر ضربات مهلک میله ای آهنی و یک قفل کتابی بزرگ از ناحیه سر رخ داده و قاتل نیز متواری شده است.

بر همین اساس تحقیقات در خصوص شناسایی و بازداشت قاتل فراری در دستور کار تیم کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی قرار گرفت که خیلی زود با ردیابی های پلیسی مخفیگاه متهم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت شد.

متهم در بازجویی های اولیه به  بازپرس  رضازاده گفت: من و سارا یک سال قبل با هم آشنا شده بودیم و ارتباط خوبی با هم داشتیم، تا اینکه سارا به بهانه مشکلات مالی از من درخواست 70 میلیون تومان پول  کرد و من هم چون علاقه زیادی به او داشتم این پول را به حسابش واریز کردم، سارا قول داده بود قبل از 6 ماه پولم را پس بدهد اما هر بار بهانه می آورد و هیمن موضوع باعث اختلاف شدید بین ما شد تا جایی که هر بار سر موضوع پول دعوایمان می شد.

مرد جوان در ادامه گفت: امروز وقتی به خاطر روز ولنتاین با هم قرار ملاقات گذاشته بودیم، بحث پولم را مطرح کردم اما سارا گفت فعلا قصد پس دادن آن را ندارد، همین موضوع  باعث شد دعوایمان شود، من هم عصبانی شدم و میله ای آهنی را از کنار اتاق برداشتم و به او حمله کردم، اصلا متوجه نبودم که چقدر ضربه هایی که به سرش میزنم کشنده است، تا اینکه سارا غرق در خون روی زمین افتاد وقتی به خودم آمدم که دیر شده بود و او مرده بود برای همین از ترسم به خانه خواهر پناه بردم تا هرچه زودتر از کشور خارج شوم اما پلیس خیلی زود مرا بازداشت کرد.

پس از اعتراف هولناک کارگر تالار عروسی در خصوص قتل زن مورد علاقه اش، بنابر دستور بازپرس موسی رضازاده از شعبه 11 دادسرای امور جنایی جسد زن به پزشکی قانونی منتقل شده و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما