بازسازی صحنه تخریب خودروهای مردم به دست اشرار/ ویدئو

مردان شمشیر به دست که برای قدرت‌نمایی خودروهای اهالی محل را تخریب کرده بودند پس از دستگیری برای بازسازی صحنه جرم به محل حادثه منتقل شدند.

سرهنگ سعید راستی، رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ظهر دوشنبه در حاشیه این برنامه در جمع خبرنگاران بیان کرد: خودروهای مختلف شهروندان در محله قصر دشت به واسطه شرارت عده‌ای از اوباش دچار خسارت شده است که در بازسازی صحنه نقش هر کدام از اشرار در این مورد مشخص می‌شود.

این 5 شرور به وسیله شمشیر و قمه ساعت دو صبح خودروهای شهروندان را تخریب کردند.  چهار نفر از متهمان  به زندان منتقل شده و مستندات شرارت همه این اراذل به صورت فیلم موجود است؛ آنها خودروهای عبوری و حتی خودروهای پارک شده را تخریب کردند.

سرهنگ راستی با اشاره به اینکه لیدر این باند سوابق عربده‌کشی، چاقوکشی و موضوعات مشابه را از زمان کودکی داشته، گفت: چهار دستگاه خودرو تخریب شده در صحنه وجود دارد ولی تعداد دیگری از شهروندان هم به واسطه ترس ایجاد شده صحنه را ترک کرده بودند؛ این موضوع طی چند هفته اخیر رخ داده و قمه‌ها و شمشیر متهمان نیز کشف و ضبط شده است.

یکی از متهمان خطاب به رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: از بچگی دعوا می‌کردم و حالا 29 سال دارم، ولی هیچ کدام از من و دوستانم سابقه‌دار نیستیم. از چند سال قبل مشکل و اختلاف قدیمی با چندین نفر داشتیم،‌ آن شب حال عادی نداشتیم و پنج نفری ساعت دو صبح این کار را انجام دادیم.

اخبار مرتبط

حجم ویدیو: ۲۴.۳۹M مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۵:۲۹ دانلود ویدیو
ارسال به دیگران :

نظر شما