جنایت‌های هولناک قاتل روانی در خیابان‌های لندن

قاتل روانی در نیمه‌های شب راهی خیابان‌ها‌ی شهر ‌شد و با حمله به مردم 3نفر را به قتل رساند و عده‌ای را زخمی کرد.

در ‌ماه می‌2021 والدو کالوکان به پلیس لندن مراجعه کرد و از آنها خواست تا به او کمک کنند. او به پلیس گفت که از سال2019، نیروهای غیرطبیعی او را به خشونت و اعمال مجرمانه ترغیب می‌کنند.

او می‌خواست که در بیمارستان بستری و رفتارش کنترل شود و به این ترتیب او به یک مرکز روانشناسی معرفی شد. والدو تحت معاینات پزشکی قرار گرفت و مشخص شد که مبتلا به اسکیزوفرنی است.

به‌گفته روانپزشکان، والدو مردی باهوش بود که تلاش می‌کرد دیوانگی خود را از پزشکان پنهان کند. او نوعی اسکیزوفرنی مقاوم به درمان داشت و درصورت امتناع از مصرف دارو می‌توانست خطر مرگباری برای دیگران ایجاد کند. با وجود این او مدتی بعد از این مرکز مرخص شد تا اینکه در 13ژانویه2024، جنایتی هولناک را رقم زد. او آن شب شروع کرد در شهر پرسه زدن. والدو در خیابان‌های شهر بی‌هدف به راه افتاد تا اینکه در ساعت 4صبح در خیابان ایلکستون ناتینگهام در یک مسیر پیاده‌روی، 2جوان 19ساله را در حال پیاده‌روی دید.

فریاد زنان به‌سوی آنها حمله کرد و با ضربات متعدد چاقو آنها را به قتل رساند. وی سپس به سمت پارک مپرلی رفت تا اینکه ایان کوتس 65ساله، سرایدار یک مدرسه را دید و به او حمله کرد و وی را نیز به قتل رساند. والدو در ساعت 5:23 صبح در خیابان میلتون از پشت سر به فرد دیگری ضربه زد و او را زخمی کرد از آنجا به خیابان پارلمان رفت و 2 عابر پیاده را نیز با چاقو زخمی کرد.

تا اینکه پلیس در جریان این اقدام هولناک قرار گرفت و از طریق دوربین‌های مدار بسته پی به موقعیت او برد و در جریان یک تعقیب و گریز خیابانی، این مرد را دستگیر کرد.

والدو روز پنجشنبه پس از اعتراف به این جنایات هولناک به بازداشت در بیمارستان امنیتی اشورث محکوم شد. این در حالی است که خانواده قربانیان خواستار حبس ابد برای این قاتل روانی شده‌اند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما