۸ جوان کینه ای دست مرد کلاه فروش را قطع کردند

متهمی که در جریان درگیری کینه جویانه در جنوب تهران دست مرد کلاه‌فروش را قطع کرده بود بازداشت شد و با جرم خود اعتراف کرد.

دی ماه امسال  درگیری هولناکی  در یکی از خیابان‌های محله یافت‌آباد از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد که خیلی زود ماموران کلانتری راهی محل حادثه شدند و مرد جوانی را مشاهده کردند که دستش از ناحیه مچ قطع شده بود.

بدین ترتیب رسیدگی به این پرونده در دستور کار بازپرس غلامحسین صادق‌زاده  از شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت و خیلی زود در تحقیقات ابتدایی مشخص شد، فردی که دستش  قطع شده  به صورت بساط گستری در خیابان کلاه می‌فروخته که از سوی 8 مرد جوان هدف ضرب و جرح قرار گرفته است.

تیم جنایی در نخستین گام اقدامات اطلاعاتی را کلید زدند و پس از شناسایی هویت متهمان با دستور بازپرس پرونده آنها را در عملیات‌های غافلگیرانه بازداشت کردند که 8 مرد جوان به جرم خود مبنی بر درگیری خونین در محله یافت‌آباد اعتراف کردند.

متهم اصلی پرونده در جریان تحقیقات گفت: مرد کلاه‌فروش در گذشته با یکی از دوستان من درگیر شده بود؛ ما 8 نفر نیز بخاطر انتقام‌جویی قصد داشتیم تا او را هدف ضرب و جرح قرار دهیم که به همین خاطر راهی محل حادثه شدیم و نزاع را شروع کردیم.

مرد جوان در ادامه توضیح داد: پس از اینکه مرد کلاه‌فروش را هدف ضرب و جراح قرار دادیم اقدام به سرقت‌ کلاه‌ها کردیم اما در این میان شاکی پرونده به همراه 2 نفر از دوستانش به سمت ما حمله‌ور شدند که در یک لحظه با قمه دست کلا‌ه‌فروش را قطع کردم و با خودروی پرشیا پا به فرار گذاشتیم؛ پشیمان هستم و نمی‌خواستم که مرد او در جریان این درگیری دستش را از دست بدهد!

با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما