بازسازی قتل وحشیانه باند خفاش سیاه/ ویدئو

در هیچ کدام از سرقت های انجام شده توسط قاتلان یک مرد در پارک نهج البلاغه تجاوز صورت نگرفته است و پلیس می گوید تحقیقاتشان نشان می دهد چنین پرونده ای وجود ندارد.

سردار علی ولی‌پور گودرزی عصر روز 24 دی ماه در صحنه بازسازی  قتل  پسر جوان در  پارک نهج البلاغه  گفت: شامگاه 3 دی ماه خبر درگیری خونین در پارک نهج البلاغه به همکاران ما مخابره شد که متهمان با اقدامات فنی و پلیسی انجام شده در کمتر از 24 ساعت شناسایی و در یک اقدام غافلگیر کننده  5 نفر از این باند زورگیر خشن در مخفیگاه شان شناسایی و بازداشت شدند.

سردار گودرزی در ادامه افزود: در تجسس های میدانی  از مخفیگاه متهمان  اموال مسروقه‌ای از شهروندان در بوستان نهج‌البلاغه سرقت کرده بودند، به همراه آلات و ادوات جرم کشف شد و همچنین متهمان در تحقیقات انجام‌شده به سرقت ها و جرم هایی که انجام داده اعتراف کردند که با هماهنگی‌های صورت‌گرفته با دستگاه قضایی، این متهمان فعلا با صدور قرار بازداشت موقت برای بررسی‌های بیشتر در اختیار پلیس هستند و به محض تکمیل تحقیقات، متهمان تحویل مراجع قضایی خواهند شد تا حداکثر مجازاتی که در قانون پیش‌بینی شده است، برایشان اعمال شود.

سردار ولی‌پور گودرزی در تاکید کرد: در هیچ‌کدام از پرونده‌های اخیر سرقت در تهران موضوع تجاوز مطرح نبوده است و متاسفانه در روزهای اخیر برخی رسانه‌ها خبری را منتشر کرده‌اند مبنی بر این که تعدادی از متهمان این پرونده ضمن سرقت از منزل شهروندان، اقدام به تجاوز عنف هم انجام داده اند که باید همینجا بگویم این خبر کاملا کذب بوده و بررسی‌های انجام شده  نشان می‌دهد که اعضای این باند فقط دزدان خیابانی هستند و موضوع فقط سرقت و زورگیری خیابانی و گاهی با  خشونت همراه بوده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران در انتها گفت:مجرمان از دسته‌های مختلفی هستند و اینطور نیست که عمده جرایم از طرف اتباع بیگانه رخ دهد، اما در صورت ارتکاب جرم قانونا با آنها برخورد و در صورت لزوم به کشورشان بازگردانده خواهند شد.

گفتگو با متهم

چند سال داری؟

16 سال

به چه جرمی بازداشت شده ای؟

سرقت گوشی و قتل

شب حادثه در پارک نهج البلاغه چه کار می کردی؟

دوستم از من خواست تا برای خفت گیری به پارک بیایم من هم قبول کردم

اعتیاد داری؟

نه اما فکر کنم دوستم داخل چایی ما موادی حل کرده بود

چرا دست به قتل پسر زدی؟

من قصد کشتن نداشتم فقط می خواستم گوشی موبایلش را بدزدم

الان چه احساسی داری؟

خیلی پشیمانم و اصلا فکر نمی کردم کسی را کشته باشم

چند ضربه چاقو به مقتول زدی؟

من فقط یک ضربه زدم

این واقعیت دارد که به خانم ها تجاوز کرده اید؟

اصلا! ما فقط سرقت انجام می دادیم و بعضی مواقع مقاومت می کردند به زور طلاها و گوشی آنها را می دزدیم

در ادامه این بازسازی صحنه متهمین به روش سرقت خود اعتراف کردند و همسر مقتول از روز حادثه تعریف کرد و نحوه این جنایت خونین را در جمع خبرنگاران توضیح داد.

اخبار مرتبط

حجم ویدیو: ۲۱.۹۱M مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۴:۳۱ دانلود ویدیو
ارسال به دیگران :

نظر شما