حمله خونین به مرد جوان توسط ۲ شرور اجیر شده در اصفهان

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری ۲ نفر که یک شهروند را با سلاح سرد مورد ضرب و جرح قرار داده بودند خبر داد.

سرهنگ مسعود طُریفی در این خصوص اظهار داشت: خرداد ماه امسال یک شهروند اصفهانی توسط ۲ فرد شرور مورد  ضرب و جرح  قرار گرفته که منجر به مجروح شدن وی و انتقال او به بیمارستان شد.

وی افزود: پس از تنظیم شکایت از سوی شاکی موضوع شناسایی و دستگیری ضاربان در دستور کار ماموران کلانتری ۲۰ شهرستان اصفهان قرار گرفته و در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد فردی که با شاکی اختلاف حساب داشته ۲ نفر از افراد شرور را اجیر کرده تا او را مورد ضرب و جرح قرار دهند و آنها نیز فرد مذکور را با ضربات متعدد چاقو از ناحیه کتف و کمر او را مجروح و سپس از محل متواری می‌شوند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه متهمان هیچ ردّی از خود برجا نگذاشته و هیچ سرنخی از آنان وجود نداشت در نهایت پس از چندین ماه هر دو فرد ضارب توسط ماموران سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان شناسایی و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاه خود دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متهمان با صراحت به جرم خود اقرار کردند، گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و این افراد برای رسیدگی قانونی به جرم خود تحویل مرجع قضائی شدند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما