ناپدری قربانی اختلاف با پسر شیشه ای شد

پسر شیشه‌ای که با ناپدری‌اش اختلاف داشت او را با ضربه‌های چاقو به قتل رساند و فرار کرد.

بامداد 2 دی ساکنان ساختمانی در منطقه خاورشهر در تماس با پلیس از درگیری خونینی در طبقه دوم ساختمان خبر دادند. با اعلام این خبر مأموران کلانتری و اورژانس راهی محل شدند.

با ورود به خانه آنها با بدن نیمه جان مردی 72 ساله که با ضربات چاقو مجروح شده بود و زنی که او نیز مورد اصابت سطحی چاقو قرار گرفته بود، مواجه شدند.

زوج سالخورده به بیمارستان منتقل شدند اما ساعتی بعد مرد 72 ساله تسلیم مرگ شد.

گزارش این جنایت به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت اعلام شد و تیم جنایی راهی محل شدند. در تحقیقات اولیه زن مجروح که شاهد جنایت بود، گفت: هفت سال قبل با مقتول ازدواج کردم و پسرم که مشکل روحی دارد و شیشه نیز مصرف می‌کند با من و همسر دومم زندگی می‌کرد.

اما آنها مدام سر کوچک‌ترین مسائل از جمله جمع کردن سفره غذا باهم اختلاف داشتند و درگیر می‌شدند. شوهرم همیشه به او ایراد می‌گرفت و پسرم هم عصبانی می‌شد.

او ادامه داد: شب حادثه سر همین مسائل جزئی، پسرم و شوهرم باهم دعوایشان شد. پسرم ناگهان چاقو برداشت و به ناپدری‌اش حمله کرد.

با دیدن این صحنه، شروع به داد و فریاد کردم و از همسایه‌ها کمک خواستم. پسرم با چاقو به من حمله کرد تا مرا ساکت کند که همسایه‌ها آمدند و او هم متواری شد.

تحقیقات برای دستگیری پسر جوان ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان روز 3 دی ماه پسر جوان را در منطقه بریانک شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

قاتل 35 ساله پس از دستگیری به قتل پدرش اعتراف کرد و گفت:  ناپدریم  همیشه مادرم را کتک میزد و من هم تصمیم به انتقام گرفتم که سحرگاه شنبه با چاقو او را هدف ضربات مرگبار قرار دادم.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما