پایان ۲ سال ارسارت و سرایداری دختر ۱۴ ساله در شمال تهران

رئیس پلیس بین‌الملل فراجا از انتقال دختر نوجوان اغفال شده با تابعیت یکی از کشورهای همسایه به کشورش خبر داد.

سردار مجید کریمی  روز دوشنبه درباره این خبر توضیح داد: پلیس بین الملل فراجا با همکاری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ موفق به شناسایی محل اختفای دختر ۱۴ ساله و عامل ربایش او و همچنین انتقال او به کشورش شدند.

وی در توضیح این خبر ادامه داد: به دنبال دریافت اطلاعات مربوط به فقدان یک دختر نوجوان در قالب  اعلان زرد  اینترپل، پلیس بین الملل فراجا، ردیابی و شناسایی فرد  گمشده  را در دستور کار قرار داد؛ حسب اطلاعات مندرج در اعلان، دختر بچه ای ۲ سال قبل وقتی تنها ۱۲ سال داشت توسط مردی مورد اغفال و ربایش قرار می گیرد و به صورت غیرقانونی وارد کشور ایران می‌شود.

رئیس پلیس بین الملل فراجا افزود: با همکاری صورت گرفته میان پلیس بین الملل فراجا و پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ این دختر ردیابی و شناسایی می شود که تحقیقات پلیسی صورت گرفته نشان داد که وی توسط فرد رباینده به یکی از منازل بالای شهر تهران منتقل شده و به عنوان سرایدار مشغول کار بوده است.

سردار کریمی اظهار داشت: پس از شناسایی منزل و تحویل دختر به پلیس، وی اظهار کرد که عامل ربایش او را با وعده و وعید و اغفال ربوده و از طریق مرزهای شمال غرب کشور از بی راهه و مسیر کوهستانی وارد کشورمان کرده است.

وی در پایان گفت: این دختر پس از هماهنگی های قضایی پلیسی از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) به کشورش منتقل شد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما