تصادف مرگبار در آزاد راه کرج - قزوین

رئیس پلیس راه استان از برخورد یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با خودرو تیگو در آزادراه کرج قزوین خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه یک جوان ۲۰ ساله فوت و یک نفر نیز مصدوم شد.

به گزارش خطرفوری،پیمان کرمی، رییس پلیس راه استان البرز، امروز‌ گفت: ظهر روز گذشته خبری مبنی بر وقوع حادثه رانندگی منجر به فوت در آزادراه کرج قزوین به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و عوامل پلیس راه برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

 وی افزود: با حضور ماموران در محل حادثه و بررسی موضوع مشخص شد که تصادف مابین یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ و خودرو تیگو بوده که این حادثه منجر به ایجاد آتش سوزی در خودرو پژو ۴۰۵ شده بود.

رئیس پلیس راه استان البرز اضافه کرد: با حضور عوامل انتظامی و امدادی آتش سوزی در خودرو مهار و برابر بررسی‌های تکمیلی مشخص شد که در این حادثه یک نفر فوت و یک نفر دچار آسیب دیدگی شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه علت تامه حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است، گفت: پس از تشکیل پرونده در این خصوص هر ۲ خودرو توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

کرمی در پایان رعایت نکات ایمنی را ضامن سلامتی راننده و سرنشینان خودروها بیان کرد و گفت: به هموطنان عزیز توصیه می‌کنیم تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی جان خود و دیگران را با خطر روبرو نکنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما