سقف مغازه روی سر زن جوان آوار شد

ریزش ناگهانی سقف یک مغازه در خیابان مجاهدین اسلام دو مجروح بر جا گذاشت.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در تشریح جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت ۱۲:۲۳ دوشنبه یک مورد حادثه ریزش آوار و تخریب سقف یک مغازه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در خیابان مجاهدین اسلام بعد از میدان شهدا اعزام کرد.

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک ساختمان سه طبقه قدیمی رخ داده و در حالی که کارگران در حال انجام امور بنایی و تعمیرات در طبقه اول این ساختمان بودند، ناگهان کف طبقه اول ساختمان که سقف مغازه طبقه همکف به مساحت حدود ۲۰ مترمربع بود، ریزش کرد.

 ملکی با بیان اینکه درپی این حادثه یک کارگر حدوداً ۶۰ ساله از طبقه اول به داخل مغازه سقوط کرد، گفت: همچنین در این مغازه زنی حدوداً ۲۷ ساله نیز حضور داشت که آوار بر سرش ریزش کرده بود.

هر دو نفر دچار مصدومیت شده قسمت‌هایی از بدنشان در زیرآوار گرفتار شده بود که آتش‌نشانان همزمان با ایمن‌سازی محل  اقدام به خارج کردن این دو نفر از زیر آوار کردند.

 سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه هر دو نفر زنده از زیر آوار خارج شدند، گفت: این دو نفر برای دریافت خدمات درمانی به عوامل اورژانس تحویل داده شده و سپس به وسیله آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما