شب پرحادثه پرایدی در قزوین

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین از وقوع واژگونی یک خودروی پراید در جاده قزوین-بویین‌زهرا در بامداد امروز با ۵ مصدوم و تصادف خودروی پراید با یک خودروی پژو در انتهای شب گذشته با یک مصدوم خبر داد.

به گزارش خطر فوری،آتش‌پاد قدیر موسی‌خانی در قزوین، از واژگونی خودروی سواری پراید در محور بویین‌زهرا به قزوین خبر داد و اظهار داشت: طبق تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 آتش نشانی قزوین در ساعت 3 بامداد روز جمعه 24 شهریورماه 1402 خودروی سواری پراید در جاده یادشده و یک کیلومتر مانده به شهر قزوین دچار واژگونی شده است.​

وی اضافه کرد: بلافاصله ستاد فرماندهی آتش‌نشانی قزوین 2 گروه امداد و نجات واطفایی خود از آتش‌نشانان ایستگاه‌های شماره 3 مولوی و شماره یک باغ دبیر را به محل این حادثه اعزام کرد.

موسی‌خانی ادامه داد: در بررسی صورت‌گرفته مشخص شد که 5 نفر از سرنشینان خودروی سواری پراید که مصدوم شده بودند، به عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل داده شدند.

وی یادآور شد: در نهایت هم آتش‌نشانان ما در بدو ورود با قطع جریان برق خودرو و ایمن‌سازی محل حادثه انتقال خودروی پراید واژگون‌شده با جرثقیل به محل پارکینگ به مأموریت بامدادی خود پایان دادند.

موسی‌خانی افزود: در ضمن علت بروز حادثه واژگونی این خودروی پراید توسط عوامل پلیس راه استان قزوین در دست بررسی قرار دارد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما