خواب آلودگی راننده اتوبوس در محور خرم آباد قربانی گرفت

رئیس پلیس راه استان گفت:برخورد یکدستگاه اتوبوس با کامیون به علت خستگی و خواب آلودگی راننده اتوبوس در محور پل زال منجر به فوت یک نفر شد .

به گزارش خطر فوری، سرهنگ "محمد زارعی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک تصادف بین یکدستگاه اتوبوس با کامیون در محور آزاد راه خرم آباد _ پل زال، بلافاصله عوامل پلیس راه، انتظامی و دستگاه های امدادی در محل حاضر شدند.

وی افزود: اتوبوس از مبدا تهران به مقصد اهواز در حال حرکت بوده که با یکدستگاه کامیون برخورد که بر اثر این برخورد متاسفانه یک فوت و احدی دیگر مجروح می شود که اقدامات لازم توسط تیم های امدادی انجام شد.

رئیس پلیس راه استان لرستان گفت: علت حادثه عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده اتوبوس تشخیص داده شده است. سرهنگ زارعی با بیان اینکه خستگی و خواب آلودگی از مهمترین علل تصادفات و سوانح جاده ای است خاطرنشان کرد: از رانندگان تقاضا می شود به منظور حفظ سلامت و جان خود و دیگران حین خستگی و خواب آلودگی از رانندگی جدا خودداری و پس از توقف و استراحت به مسیر خود ادامه دهند تا باعث حوادث تلخ و ناگوار نشوند.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما