تصادف مرگبار ۲ موتورسوار در بازار تهران

سرهنگ احسان مومنی از برخورد 2 دستگاه موتورسوار با یکدیگر در محله پامنار تهران خبر داد و گفت: این تصادف منجر به فوت یکی از موتورسواران شد.

 به گزارش خطر فوری، سرهنگ احسان مومنی، در تشریح این خبر گفت: شب گذشته در خیابان امیرکبیر، نبش خیابان پامنار 2 دستگاه  موتورسیکلت با یکدیگر برخورد کرده که در آن یکی از موتورسواران به خاطر شدت جراحات وارده فوت کرد.

وی افزود: بلافاصله پس از این حادثه ماموران راهنمایی و رانندگی منطقه ۱۲ در محل حاضر و ضمن هماهنگی با مرکز اورژانش تهران، فرد مصدوم و فوت شده به بیمارستان منتقل شدند پس از بررسی های انجام شده مشخص شد عدم توجه به جلو، تاریکی هوا و نداشتن تجهیزات ایمنی علت اصلی حادثه و مرگ موتورسوار بوده است.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، در پایان از موتورسواران خواست در هنگام تاریکی هوا و خلوتی معابر حتما با سرعت مطمئنه تردد کنند و قبل از روشن کردن موتورسیکلت کلاه ایمنی استاندارد خود را بر سر بگذارند و از انجام هرگونه حرکات نمایشی در معابر خودداری کرده و تمام حواس خود را فقط و فقط به رانندگی اختصاص دهند تا شاهد اینگونه حوادث در سطح معابر نباشیم.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما