بازسازی خودروهای خارجی شگرد جدید سودجویان

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: افراد فرصت طلبی که خودروهای خارجی معیوب را جمع آوری کرده و با تعویض قطعات خودرو بر روی خودروی جدید، آن را کامل و برای مسابقات اتومبیل رانی آماده می کردند، توسط پلیس دستگیر شدند.

 به گزارش خطر فوری،سردار"کیومرث عزیزی" با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در بازدید و پایش انبارهای شهرستان های غرب استان تهران، در بازدید از انبار کارگاهی در یک شهرک صنعتی در "سعیدآباد"شهریار مشاهده کردند افراد سودجو در محل کارگاه در امر بازسازی خودروهای خارجی و تقویت آنها برای مسابقات اتومبیل رانی فعالیت دارند که بررسی جدی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: شگرد افراد فرصت طلب بدین گونه بود که خودروهای خارجی بی ام و و بنز معیوب را جمع آوری کرده و با تعویض قطعات خودرو از قبیل شاسی و موتور بر روی خودروی جدید، آن را کامل می کرده و برای مسابقات اتومبیل رانی آماده می کردند.

 سردار عزیزی بیان داشت: در بازدید ماموران امنیت اقتصادی از محل انبار کارگاه، یک نفر دستگیر و 11 دستگاه خودرو توقیف و قطعات آن از قبیل شاسی و موتور به ارزش40 میلیارد کشف و پرونده قضائی تشکیل شده و متهم به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شهریار معرفی شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه خودروها و قطعات مکشوفه به سازمان اموال تملیکی تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: یکی از مرتبطان این پرونده نیز دستگیر و به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد که متهم ردیف یک با قرار وثیقه20 میلیارد ریال و متهم ردیف دوم با قرار وثیقه 8 میلیارد ریالی روانه زندان شدند.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما