شبکه گسترده قاچاق سوخت در استان مرکزی متلاشی شد

یک شبکه واحد‌های تولیدی متخلف و رانندگان حمل‌کننده مواد نفتی که وظیفه تأمین سوخت نیروگاه‌های برق را بر عهده دارند، شناسایی شدند.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: مطابق گزارشات واصله از سوی ضابطین و سربازان گمنام امام زمان(عج)،  یک شبکه شامل واحد‌های تولیدی متخلف و رانندگان حمل‌کننده  مواد نفتی  که وظیفه تأمین  سوخت نیروگاه‌های برق  را بر عهده دارند، شناسایی شد.

این شبکه با هم‌دستی تعدادی از کارکنان متخلف در نیروگاه‌های تولید برق کشور، اقدام به سرقت محصولات نفتی کرده و به جای ارسال این محصولات به مقاصد اصلی خود، آن را به مقاصد مد نظر خودشان در شرکت‌های مختلف، هدایت می‌کردند.

با صدور  دستورات قضایی  و اقدام مناسب و به موقع سربازان گمنام امام زمان‌(عج) در اداره کل اطلاعات استان مرکزی، تعداد ۱۰ نفر شامل ۲ نفر راننده، یک نفر مالک شرکت متخلف و ۷ نفر کارمند متخلف یکی از نیروگاه‌های کشور دستگیر و ضمن اعتراف به اقدامات خلاف قانون خود و سرقت مقدار ۷ میلیون لیتر فراورده نفتی، مقادیری از رشوه‌های اخذ شده، شامل وجه نقد و  سکه طلا  ، کشف و ضبط شده که پرونده مربوطه در دادسرای عمومی و انقلاب اراک تشکیل و در حال رسیدگی است.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما