زورگیران خشن شهرک غرب در تله پلیس

سردار محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 3 مرد جوان که با تهدید سلاح سرد زورگیری می کردند ، خبر داد و گفت: متهمان به 26 فقره زورگیری اعتراف کردند.

به گزارش خطرفوری ، سردار محمد گودرزی در تشریح این خبر بیان داشت: 7 شهریور ماه تیم عملیات کلانتری 134 شهرک قدس در حال گشت زنی در محدوده خیابان فروردین تهران بودند که به 3 مرد جوان که به صورت پیاده، افراد گذری از پارک فدک را زاغ زنی می کردند، مشکوک و تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار می دهند.

  • وی گفت: متهمان در همین حین به طرف یکی از شهروندان حمله ور و با تهدید سلاح سرد از وی یک دستگاه تلفن همراه زورگیری و به سرعت از محل گریختند.

این مقام ارشد انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت های انتظامی، هر سه متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی دستگیر و در بررسی های بیشتر از متهمان 2 قبضه سلاح سرد ،4 دستگاه تلفن همراه و 2 ساعت مچی که متهمان قبل از دستگیری سرقت کرده بودند کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران  ادامه داد: متهمان 39 الی 41 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و 26 فقره سرقت مشابه با همکاری همدیگر معترف و اظهار داشتند پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه اموال مسروقه را به فرد معینی فروخته اند.

سردار گودرزی در پایان با اشاره به سوابق متهمان در امر سرقت و تحمل حبس در زندان خاطرنشان کرد: در این رابطه شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد.

به گفته این مقام ارشد قضائی کلیه مال باختگان به همراه متهمان پرونده راهی مراجع قضائی شدند.

ارسال به دیگران :

نظر شما