کشف ۸۰ میلیارد کالای قاچاق در باقرشهر

سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری از شناسایی انبار با 80 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در "باقرشهر" خبر داد.

به گزارش خطر فوری ، سرهنگ "محمد قاسم طرهانی" با اعلام این خبر، بیان داشت : برای حمایت از رونق تولید داخلی و در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مامورین انتظامی شهرستان ری با اشراف اطلاعاتی موفق به شناسایی انبارکالای قاچاق در محدوده باقرشهر شدند.

این مقام انتظامی گفت: تیم عملیات کلانتری 168سیزده آبان پس از انجام هماهنگی های لازم به همراه مقام قضایی تعزیرات حکومتی شهرستان ری به موقعیت اعزام و در بازرسی از انبار مذکور، 17 هزار طاقه پارچه در انواع مختلف و حدوداً 28 هزار قطعه لوازم یدکی و تجهیزات داخلی خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 80 میلیارد ریال برآورد کرده اند، گفت: در همین رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ "طرهانی" با اعلام ادامه داشتن طرح های عملیاتی پلیس ری در مبارزه با قاچاق کالا، خاطر نشان کرد:‌ تلفن 110 در تمامی ساعات شبانه روز آماده دریافت هر گونه گزارش و اخبار شهروندان است.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما