دزدان موتورسیکلت ها در دام پلیس

سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 2 موتورسوار که با موتورسیکلت های مسروقه اقدام به سرقت می کردند، خبر داد و گفت: متهمان پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شدند.

به گزارش خطر فوری، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت، در تشریح این خبر گفت: با دریافت خبری مبنی بر فعالیت باند سارقین موتورسیکلت  در محدوده سرکلانتری هشتم، موضوع تحت بررسی قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد افرادی به نام های علی و رضا پس از سرقت موتورسیکلت های تندرو اقدام به سرقت می کنند و اموال مسروقه به یک مالخران اموال مسروقه می فروشند.

وی افزود: به محض دریافت این اطلاعات پرونده ای در پلیس آگاهی تشکیل و کارآگاهان برای  دستگیری  متهمان وارد عمل شدند که طول این تحقیقات 2 تن از شاکیان پرونده شناسایی شده و در نهایت محل اختفاء متهمان واقع در شرق تهران شناسایی شد.

سردار گودرزی، در ادامه بیان داشت: طی عملیاتی همزمان هر 2 متهم دستگیر و برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شدند که در ابتدا منکر جرایم خود شدند اما در نهایت اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شدند.

وی در پایان، تصریح کرد: تحقیقات در خصوص شناسایی مالخران اموال مسروقه در حال انجام است.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما