دستگیری رابط شبکه های معاند در شاهین شهر و عامل تشویش اذهان عمومی در فلاورجان

مقامات انتظامی شهرستان‌های شاهین شهر و فلاورجان از توابع اصفهان از دستگیری یک عامل مرتبط با کانال‌های معاند و یک عامل تشویش اذهان عمومی در این ۲ شهرستان خبر دادند.

 به گزارش خطر فوری ، فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه اعلام کرد: در روزهای اخیر در پی انتشار ۲ گزارش تصویری از این شهرستان در صفحه اینستاگرامی شبکه تلویزیونی معاند "اینترنشنال" که با هدف تشویش اذهان عمومی و دعوت به حضور مردم در اغتشاشات ارسال شده بود، شناسایی عامل ارسال این تصاویر در دستور کار پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ با اشاره به اینکه یکی از این گزارش‌ها مربوط به پلیس شهرستان شاهین شهر بود که در ۲۴ شهریور جاری به این شبکه معاند ارسال شده بود، تصریح کرد: سرانجام با اقدامات تخصصی صورت گرفته، متهم که یک فرد مونث بود، در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و با هماهنگی قضائی دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.

شهرستان شاهین شهر در ۲۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در فلاورجان

فرمانده انتظامی شهرستان فلاورجان از دستگیری فردی که اقدام به انتشار تصاویر و مطالبی بمنظور تشویش اذهان عمومی و توهین به مقامات کشور در فضای مجازی کرده بود، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ مرتضی هادیان افزود: با تحقیقات ویژه صورت گرفته در فضای مجازی مشخص شد فردی در کانال خود در بستر فضای مجازی با بیش از یکهزار نفر دنبال کننده اقدام به انتشار تصاویر و مطالبی بمنظور تشویش اذهان عمومی و توهین به مقامات کشوری کرده است که دستگیری متهم در دستور کار ماموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات تخصصی در نهایت متهم توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شناسایی و در یک عملیات هماهنگ و غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ هادیان با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضائی خاطرنشان کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و ما به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد تا عده ای هنجارشکن بدنبال اهداف پلید خود به آرامش شهروندان خدشه‌ای وارد کنند.

شهرستان فلاورجان در ۱۰ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.

 

ارسال به دیگران :

نظر شما