کشف ۱۰۰ میلیارد ریال لوازم قاچاق از یک انبار

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شناسایی و کشف انبار لوازم قاچاق به ارزش100 میلیارد ریال در رباط کریم خبر داد.

 به گزارش خطرفوری، سردار "کیومرث عزیزی" با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پی کسب اخبار و اطلاعات از منابع خبری مبنی بر اینکه عده ای از قاچاقچیان حرفه ای با استفاده از خودروهای سواری موسوم به شوتی از طریق استان های جنوبی، انواع لوازم قاچاق به انباری در شهرستان رباط کریم جا به جا می کنند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران قرار گرفت.
 

وی افزود: ماموران با انجام کار اطلاعاتی محل مورد نظر را در رباط کریم شناسایی و با هماهنگی قضائی به انبار مورد نظر اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از انبار، یک هزار و186 قلم انواع لوازم خانگی و آشپزخانه، تعداد 2هزارو 731 قلم انواع تجهیزات وقطعات رایانه ای،   357 قلم تجهیزات صنعتی و  573 قلم انواع منسوجات و یک دستگاه موتورسنگین و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اعلام اینکه ارزش کالای کشف شده بیش از 100 میلیارد ریال است بیان داشت: اقلام کشف شده تحویل سازمان اموال تملیکی قرار گرفت و متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

سردار عزیزی در پایان خاطرنشان کرد: هر گونه فعالیت در خصوص کالای قاچاق زمینه رکود اقتصادی و افزایش تورم را فراهم می کند که پلیس با مشارکت مردمی با اینگونه افراد، برابر قانون برخورد قاطع و قانونی می کند.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما