کشف محموله کالای قاچاق در "ماهشهر"

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف محموله قاچاق 9 میلیارد ریالی در شهرستان ماهشهر خبر داد.

به گزارش خطرفوری، سرهنگ "حجت اله سفیدپوست" با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارزِ پلیس آگاهی این شهرستان با انجام گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی شهرستان، از انتقال محموله های قاچاق از طریق محورهای ورودی شهرستان مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران حین گشت زنی در محور "ماهشهر - هندیجان" متوجه یک محوله بزرگ قاچاق در 3 خودرو شدند که پس از توقف خودروها 50 کیسه 60 کیلویی قهوه و 500 عدد کیف در انواع مختلف و 10 کیسه 50 کیلویی پوشاک فاقد مدارک مثبت گمرکی کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان ارزش محموله کشف شده را بنا به نظر کارشناسان 9 میلیارد ریال عنوان و بیان داشت: در این رابطه 3 متهم دستگیر و  3 دستگاه خودروی سواری (1 دستگاه خودروی خاور و 2 دستگاه پژو405) حامل قاچاق توقیف گردید.

سرهنگ "سفیدپوست" در پایان با اعلام اینکه مبارزه با قاچاق کالا یکی از اهداف پلیس در راستای تامین امنیت پایدار در جامعه است، خاطرنشان کرد: شهروندان به منظور حمایت از کار و تولیدات داخلی در صورت شناسایی عاملان عرضه کالاهای قاچاق، مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اطلاع دهند.


 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما