زورگیری با قمه درغرب استان تهران

زورگیر سابقه دار که به تازگی از زندان رها شده بود این بار نیز به خاطر زورگیری از شهروندان شهریار با تهدید قمه شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خطر فوری، سرهنگ فضل الله سواری پور رئیس پلیس آگاهی  غرب استان تهران گفت:رسیدگی به این پرونده از حدود یک ماه پیش با شکایت چندین مالباخته در نقاط مختلف شهریار شروع شد.​

مالباخته ها در اظهارات خود مدعی شدند که هنگام تردد در کوچه های خلوت در ساعات ظهر یا شب فردی با موتور سیکلت و نقابی که روی صورتش بود با تهدید  قمه  نیم متری اموالشان را سرقت می کردند.

با افزایش گشت های پلیس سرانجام  سارق  زورگیر در یک عملیات غافلگیرانه شناسایی ودستگیر شد.

متهم ۴ساله که پیش از این نیز به جرم سرقت و زورگیری دستگیر شده و مجازات  زندان  را گذرانده بود پس از 2 ماه آزادی از ندامتگاه بار دیگر به دلیل ارتکاب همین جرم دستگیر شد.

این متهم تا کنون به ۱۶فقره سرقت وزورگیری از مروم شهریار اعتراف کرده است که ۶تن از مالباختگان با تلاش پلیس شناسایی شده اند.

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران درباره ترفند این سارق سابقه دار گفت:متهم به همراه یک دستگاه موتورسیکلت پس از زاغ زنی در ساعات خلوت تردد مردم در محله های خلوت و فاقد پوشش انتظامی به ویژه در ساعات ظهر و تاریکی شب سوژه های خود را انتخاب کرده و با تهدید قمه ای که دراختیار داشته است اموال مالباختگان را سرقت می‌کرد.

در بازرسی ازمتهم در حین دستگیری ۳دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی و همچنین قمه های متعدد متهم که با انگیزه جرم انگاری در اختیارش بود نیز کشف و ضبط شده است.

سرهنگ سواری پور به مروم توصیه کرد هنگام تردد درساعات پایانی شب  وهمچنین ساعات خلوت جوانب موضوع را درنظر بگیرند وی از مردم درخواست کرد اگرباهمین روش مورد سرقت قرار گرفتند هرچه سریع تر به اداره پلیس آگاهی غرب استان تهران مراجعه کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما