زمینگیری سارقان کارگاه ها در شهر ری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق کارگاه ها در محدوده باقرشهر این شهرستان خبر داد و گفت: متهم به سه فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش خطر فوری، سرهنگ محمدقاسم طرهانی در باره این خبر اظهار داشت: در پی وقوع  سرقت  از کارگاهی در شهریور ماه امسال در محدوده باقرشهر سریعا عوامل عملیات کلانتری ۱۷۵ این فرماندهی در محل حاضر و تحقیقات خود را در خصوص دستگیری سارق یا سارقان آغاز کردند.

وی افزود: در تحقیقات ابتدایی ماموران کلانتری مشخص شد، مرد سارق در ساعات پایانی شب با شیوه و شگرد خاص قفل در کارگاه را باز و اقدام به سرقت کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: تیم عملیات کلانتری باقرشهر با پوشش دهی نقاط احتمالی حضور سارق و با گشت زنی های هدفمند، سارق را هنگام سرقت مشاهده می کنند.

این مسئول اضافه کرد: متهم پس از مشاهده ماموران بلافاصله متواری شده و به هشدار های ماموران بی توجهی می کند که ماموران در یک عملیات ضربتی پلیسی متهم را دستگیر کردند.

طرهانی یادآور شد: متهم پس از انتقال به کلانتری باقرشهر در تحقیقات ابتدایی به 3 فقره سرقت از کارگاه ها در این شهرستان اعتراف و انگیزه خود را تامین نیاز های مالی، عنوان کرد که پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما