دستگیری زوج سرکرده باند تولید و توزیع مواد مخدر صنعتی

یک کارگاه تولید مواد مخدر صنعتی شیشه در حومه کرمان پلمب شد ودو متهم بازداشت شدند

دادستان عمومی وانقلاب ماهان در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با انجام  رصدها و  اقدامات فنی و اطلاعاتی مشخص شد یک شبکه توزیع مواد مخدر صنعتی به سرکردگی یک زن و شوهر اقدام به تولید و توزیع مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه می کنند.

قاضی سینا بنی اسد ادامه داد:بلافاصله دستورات قضایی ویژه و لازم  جهت دستگیری اعضای این باند صادر شد .

وی افزود:سرانجام در یک عملیات هماهنگ، نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان پس از دریافت  دستورات قضایی با ورود به کارگاه تولید مواد مخدر صنعتی در حاشیه شهر ماهان  موفق به کشف و ضبط بیش از ۳۶ کیلو مواد مخدر شامل شیشه، هروئین و بیش از ۵۰ کیلوگرم پیش سازهای مواد مخدر صنعتی از سوداگران مرگ شدند.

این مسئول قضایی ، ارزش ریالی مواد مخدر کشف شده در این عملیات را بیش از ۷۰میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: در این  خصوص  یک واحد منزل مسکونی پلمب و دو متهم بازداشت و دستورات قضایی لازم جهت دستگیری سایر اعضای این باند که شناسایی شده اند، صادر شده است.

دادستان ماهان در پایان  با اشاره به این که طبق ماده۸ قانون مبارزه با مواد مخدر مجازات های سنگینی در انتظار سوداگران مرگ وجود دارد، گفت: عزم دستگاه قضایی در برخورد با سوداگران مرگ مرتبط با مواد مخدر جدی است  و به تولیدکنندگان و فروشندگان مواد مخدر هشدار می دهیم  که هیچ گونه اغماضی در برخورد با این جرایم وجود ندارد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما