غافلگیری دزدان موبایل قاپ در صحنه سرقت

سرهنگ کیومرث حسنوند سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک مرد جوان که با استفاده از موتورسیکلت با پلاک مخدوش اقدام به موبایل قاپی می کرد ، خبر داد و گفت: متهم به 12 فقره سرقت مشابه اعتراف کرد.

 به گزارش خطر فوری،سرهنگ کیومرث حسنوند در تشریح این خبر بیان داشت: 19شهریور ماه عملیات کلانتری 103 گاندی در حال گشت زنی در محدوده خیابان دستگردی تهران به یک دستگاه موتورسیکلت دو ترک با پلاک مخدوش، مشکوک و موتورسوار را تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار می دهند.

وی گفت: متهمان در همین حین با موتورسیکلت به سرعت به سمت مردی که در خیابان در حال استفاده از تلفن همراه خود بود مراجعه و تلفن همراه وی را ربوده و به سرعت از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر ماموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت های انتظامی و ایجاد طرح مهار، و همچنین با استفاده از قانون بکارگیری سلاح موتورسیکلت متهمان متوقف شد.

سرهنگ حسنوند ادامه داد: متهمان برای فرار به ماموران حمله ور شده که با هوشمندی ماموران و شگرد های پلیسی راکب زمینگیر و  دستگیر  شد و ترک نشین موفق به فرار شد با اشاره به اینکه در بررسی های بیشتر از متهم سه دستگاه تلفن همراهی که در روز جاری  سرقت  کرده بود کشف شد با انتقال متهم به مقر پلیس مشخص شد متهم دارای سوابق متعدد در امر سرقت است.

وی ادامه داد: متهم 22 ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و 12 فقره سرقت مشابه معترف شد که در این خصوص شناسایی مال باختگان و دستگیری متهم متواری در دستور کار کلانتری 103 گاندی قرار گرفت و متهم بهمراه پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما