توقیف۱۸دستگاه خودروی حامل سوخت قاچاق در کرمان

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از توقیف 18 دستگاه خودروی شوتی حامل محموله های خطرناک سوخت در عملیات های 24 ساعت گذشته ماموران یگان امداد خبر داد.

به گزارش خطر فوری،سرهنگ"مهدی پورامینایی"در تشریح این خبر گفت: همزمان با ایام پایانی شهریورماه که با پایان مسافرت های تابستانی و افزایش ترددهای جاده ای روبرو هستیم طــرح های ضربتی مبارزه با عاملان حمل سوخت قاچاق نیز به منظور مقابله با خودروهای شــوتی و افزایش امنیت ترافیکی محورها در دستور کار پلیس شهرستان کرمان قرار گرفته است.

وی افزود: در اجرای این طرح ماموران یگان امداد ضمن شناسایی و توقیف 18 دستگاه خودروی شوتی حامل فرآورده های سوختی و یک مکان دپوی سوخت در  ساختمانی متروکه در مجموع 20 هزارو670 لیتر گازوئیل قاچاق کشف و در این رابطه 18 متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با اشاره به ادامه پیگیری های پلیس برای شناسایی و دستگیری سایر عاملان دخیل در حمل غیر مجاز فرآورده های سوختی از عموم مردم نیز خواست در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه دپو و یا قاچاق کالا و سوخت مراتب را به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و افراد متخلف اقدام شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما