حمله و درگیری خونین در اورژانس بیمارستان رازی قائم شهر/ ویدئو

اراذل و اوباشی که با درگیری و استفاده از سلاح سرد موجب سلب آرامش بخش اورژانس بیمارستان رازی قائم شهر شده بودند دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند.

با دستور قاطع دادستان عمومی و انقلاب قائم شهر و اقدام به موقع نیرو‌های اطلاعات امنیت اجتماعی فرماندهی انتظامی این شهرستان، عاملان درگیری اراذل و اوباش بخش اورژانس بیمارستان رازی قائم شهر  دستگیر  شدند.

علی نیازی دادستان عمومی انقلاب و قائم شهر، تامین و حفظ امنیت و آرامش مردم را وظیفه اصلی دستگاه امنیتی و قضایی دانست و گفت: با پیگیری‌های به موقع پلیس، عاملان مخل نظم و امنیت در اسرع وقت شناسایی ودستگیر شدند.

نیازی، ضمن عذرخواهی از کادر درمانی و بیماران بستری در اورژانس بیمارستان رازی قائم شهر، اطمینان خاطر داد که با برهم زنندگان نظم عمومی به شدت برخورد خواهد شد.

به دستور دادستان قائم شهر عاملان این  درگیری  امروز به محل اورژانس بیمارستان رازی قائم شهر حاضر و به تشریح صحنه جرم پرداختند.

سرهنگ خادمی فرمانده انتظامی قائم شهر حفظ و تامین امنیت جامعه را خط قرمز دستگاه قضایی و پلیس دانست و افزود: در این حادثه، دو گروه  اراذل و اوباش  که در نقطه‌ای از شهر مرتکب درگیری با  سلاح سرد  شده بودند به دلیل مراجعه یکی از مصدومان به بیمارستان رازی قائم شهر، درگیری به داخل اورژانس بیمارستان کشانده شد که بلافاصله با اقدامات پلیس و دستگاه قضایی افراد متواری شده شناسایی و دستگیر شدند.

اخبار مرتبط

حجم ویدیو: ۱۲.۳۲M مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۵۱ دانلود ویدیو
ارسال به دیگران :

نظر شما