دستگیری سه عضو یک باند مسلحانه در زابل

فرمانده انتظامی شهرستان زابل گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان زابل با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از حمل مواد مخدر توسط اعضای یک باند مسلح در سطح این شهرستان به دست آوردند.

سرهنگ حمید نوری امروز چهارشنبه افزود: تیم‌های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس با کنترل تحرکات، سرانجام اعضای این باند را که با ۳ دستگاه خودروی سواری و وانت تیزرو و ارتقاء یافته اقدام به جابجایی مواد مخدر به صورت مسلحانه از شهرهای مرزی به عمق کشور را می‌کردند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این عملیات، با اقدام ضربتی جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان زابل، ۳ سوداگر مرگ دستگیر و ۳ دستگاه خودروی سواری و وانت از آنها توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل در پایان با اشاره به کشف ۲ کیلوگرم تریاک، یک قبضه سلاح کلاش، یک قبضه کلت کمری، یک قبضه سلاح شکاری، ۵ تیغه خشاب کلاش ،۲ تیغه خشاب کلت، یک دستگاه جی پی اس یاب، یک دوربین دیده‌بانی و ۱۴۷ فشنگ جنگی در بازرسی از خودروهای توقیفی، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما