۱۹ نفر سرشاخه شرکت هرمی درتله پلیس "شهریار"

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار گفت: با تلاش مأموران، یک شرکت هرمی در "شهرک جعفریه" شهریار شناسایی و 19 نفر در این خصوص دستگیر شدند.

به گزارش خطرفوری، سرهنگ "پیمان فتاحی" با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی، مبنی بر فعالیت افرادی در قالب یک شرکت هرمی در شهرک جعفریه شهریار، رسیدگی به موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران کلانتری 19 شهرک جعفریه با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل فعالیت این شرکت هرمی شده و پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت خبر با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه، 19 نفر از اعضای باند کلاهبرداری شرکت هرمی را دستگیر کردند..

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار گفت: مأموران در بازرسی از محل فعالیت آنها مقادیری جزوات آموزشی مربوط به شرکت های هرمی و دو دستگاه کیس رایانه را کشف و متهمان دستگیر شده به صراحت به فعالیت و عضویت در شرکت هرمی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با بیان این که اکثر متهمان دستگیر شده افراد غیربومی هستند، خاطرنشان کرد: کلاهبرداران با سوء استفاده از مشکلات اقتصادی جوانان شهرستان های دور افتاده در ابتدا با جلب اعتماد آن ها از راه های مختلف، به بهانه کار در شرکت های پردرآمد، به شهریار دعوت کرده و با سوء استفاده، آنها را مجبور به ادامه همکاری در شرکت هرمی و عضو گیری می کردند.

سرهنگ فتاحی در پایان خطاب به شهروندان گفت: در صورت مواجهه با موارد مشکوک که با سرمایه کم پیشنهاد درآمدهای هنگفت می دهند، موضوع را از طریق مراجع قضائی و انتظامی پیگیری کرده تا در دام این افراد شیاد گرفتار نشوند.

 

ارسال به دیگران :

نظر شما