بازداشت عامل ایجاد ناامنی در یکی از پمپ‌بنزین‌ها

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری شروری که اقدام به ایجاد ناامنی در یک پمپ بنزین کرده بود، خبر داد.

سرهنگ علی قاسم‌پور در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز گذشته خبری مبنی بر حضور یکی از اراذل و اوباش در محله وردآورد تهران و اخاذی از شهروندان دریافت شد که درپی آن ماموران کلانتری ۱۸۱ وردآورد در محل حاضر شدند. بررسی‌های اولیه نشان از این داشت که فردی با استفاده از سلاح گرم اقدام به تهدید پرسنل پمپ بنزین و قدرت‌نمایی کرده است.

وی با بیان اینکه این فرد با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود، افزود: تیم عملیات کلانتری ۱۸۱ وردآورد سریعا به محل اعزام و متهم را که از اراذل و اوباش سابقه‌دار بود، در یک عملیات پلیسی خلع سلاح و دستگیر کرد.

آن‌طور که ایسنا گزارش کرده، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی گفت: این فرد در تحقیقات اولیه به جرم خود و اخلال در نظم و امنیت شهروندان اعتراف کرد. همچنین از وی یک قبضه سلاح گرم نیز کشف و ضبط شد.

به گفته قاسم پور برای این فرد شرور پرونده‌ای تشکیل شده و به همراه متهم و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همچنین تحقیقات پلیسی برای دستگیری سایر مرتبطین به پرونده و کشف جزئیات پرونده در دستورکار قرار دارد.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما