مصدومیت زن باردار و دختر بچه در انفجار خوزستان

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی دزفول از وقوع یک حادثه انفجار در شهر صفی آباد خبر داد و گفت: یک آپارتمان 2 طبقه در این شهر بر اثر نشت گاز منفجر و یک طبقه ساختمان تخریب شد.

رضا معمارزاده روز شنبه اظهار کرد: امروز حوالی ساعت ۶:۳۰ صبح، گزارشی مبنی بر وقوع حادثه  انفجار  یک دستگاه آپارتمان مسکونی در شهر صفی آباد به مرکز ارتباطات اورژانس این شهرستان اطلاع داده شد.

وی به اعزام سه تیم عملیاتی اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اشاره کرد و افزود: در این حادثه که علت دقیق آن توسط آتش نشانان در دست بررسی است، پنج نفر از ساکنان مصدوم شدند که چهار نفر از آنها توسط عوامل اورژانس پس از انجام اقدامات درمانی لازم به بیمارستان بزرگ دزفول انتقال یافتند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی دزفول حال عمومی چهار مصدوم اعزامی را مطلوب گزارش کرد و گفت: خوشبختانه هیچ کدام از چهار مصدوم دچار  سوختگی  نشده‌اند و هر چهار مصدوم هم اکنون در بخش اورژانس بیمارستان بزرگ دزفول با وضع مطلوب جسمانی تحت مراقبت هستند.

وی افزود: به گفته شاهدان احتمال می‌رود یک نفر از ساکنین آپارتمان، زیر آوار باقی مانده باشد لذا عملیات جست‌وجو توسط سازمان آتش نشانی دزفول همچنان ادامه دارد.

معمارزاده بیان کرد: در این حادثه یک خانم باردار ۳۵ ساله، یک دختر 11 ساله، و 2 مرد 40 ساله بر اثر ریزش آوار مصدوم شدند.

اخبار مرتبط

ارسال به دیگران :

نظر شما