حریق ۳ خودرو در تعمیرگاهی در محله آذربایجان/ ویدئو

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق سه خودرو در یک تعمیرگاه واقع در محله آذربایجان خبر داد.

سیدجلال ملکی، اظهار کرد: ساعت ۱۵ دقیقه بامداد امروز یک مورد آتش سوزی در یک تعمیرگاه خودرو در خیابان آذربایجان بین خیابان اسکندری و نواب اعلام شد  که بلافاصله ۳ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی(نردبان هیدرولیکی و خودروی حامل تجهیزات تنفسی) به محل حادثه اعزام شدند که در مدت زمان دو دقیقه به محل حادثه رسیدند.

وی افزود: آتش نشانان در محل حادثه مشاهده می‌کنند که در یک ساختمان سه طبقه، در قسمت همکف که یک تعمیرگاه خودرو به وسعت حدود ۶۰ متر بوده،  سه دستگاه خودروی سواری شامل پژو پارس، پژو ۲۰۶ و ۲۰۶ صندوق دار داخل تعمیرگاه وجود داشت. در تعمیرگاه یک نیم طبقه هم وجود داشت که به عنوان دفترکار و انبار کوچک برای نگهداری  روغن و مواد قابل اشتعال استفاده می‌شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه در زمان رسیدن همکاران به محل حادثه تعمیرگاه دچار حریق شده بود و سه دستگاه خودرو در حال سوختن بودند، ادامه داد: خودروی پژوپارس کاملا شعله‌ور بود و دو خودروی دیگر تقریبا نیمی از آنها شعله ور شده بود و دود به طبقات بالا که سه مرد در آنجا بود و تقریبا مسکونی بود، سرایت کرده بود.

ملکی ادامه داد: آتشنشانان همزمان با عملیات اطفای حریق، عملیات جست‌وجو را آغاز کردند و موفق شدند سه نفر را از محل حادثه خارج کنند و خوشبختانه حادثه مصدوم نداشت.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: حریق خاموش و از گسترش آن جلوگیری شد. در ساعت ۱:۵۵ دقیقه عملیات به پایان رسید.

اخبار مرتبط

حجم ویدیو: ۲.۳۷M مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۳۶ دانلود ویدیو
ارسال به دیگران :

نظر شما