آتش سوزی در کارگاه تولید کفش در خیام تهران/ ویدئو

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی گسترده در یک انبار و کارگاه تولید کفش در خیابان خیام خبر داد.

سید جلال ملکی گفت: ساعت ۳:۱۹ بامداد امروز حادثه آتش سوزی انبار و کارگاه تولید کفش در خیابان خیام، بالاتر از میدان محمدیه کوچه کلاته به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت زمان چهار دقیقه ماموران چهار ایستگاه با امکانات و تجهیزات پشتیبانی به محل حادثه رسیدند.

وی افزود: در یک منزل ۲ طبقه قدیمی که تبدیل به انبار و کارگاه تولید کفش شده بود شعله‌های سرکش آتش از طبقه بالایی شروع و در حال سرایت به قسمت حیاط این منزل بود.

ملکی ادامه داد: در طبقات بالایی ساختمان که کارگاه و تولید کفش بود، حجم زیادی کفش، کارتن و سایر اقلام وجود داشت اما قسمت حیاط با سقف‌ شیروانی به انبار چسب تبدیل شده بود که چسب مواد قابل اشتعال و خطرناک محسوب می‌شود.

ملکی اظهار کرد: آتش در آستانه سرایت به این انبار چسب بود حتی به سقف‌های شیروانی نیز سرایت کرده بود که آتش نشانان از چند طرف از جمله کوچه و سایر نقاط به کانون اصلی آتش دسترسی پیدا کرده و موفق شدند آتش را بدون مصدومیت مهار کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران یادآور شد: هر چه به ایام پایانی سال نزدیک می‌شویم و فعالیت شبانه روزی کارگاه‌های تولیدی نیز بیشتر می‌شود و به همین منظور مواد اولیه تولیدی خود را به حجم زیاد خریداری می‌کنند که از صاحبان کارگاه‌های تولیدی درخواست داریم اجناس خود را به اندازه یک یا ۲ روز خریداری کنند چرا که اگر حادثه‌ای روی دهد متحمل خسارت سنگین مالی و حتی جانی خواهند شد.

اخبار مرتبط

حجم ویدیو: ۳۶۶.۵۱K مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۰۷ دانلود ویدیو
ارسال به دیگران :

نظر شما